O nas

Clubmamy.pl to wyjątkowy portal parentingowy, w którym przekazujemy naszym czytelniczkom wiedzę o wychowaniu, rozwoju, kulturze i sztuce dla dzieci. Mamy mogą znaleźć na naszej stronie wiele kreatywnych i rozwijających zabaw dla swoich pociech. Monitorujemy również bieżące wydarzenia, które mają bezpośredni wpływ na życie rodzinne.

Clubmamy.pl jest niezależnym portalem opiniotwórczym, który nie zawiera reklam, ani artykułów sponsorowanych. Nasz portal jest prowadzony przy wsparciu agencji badawczej, THEYSAY, która zajmuje się badaniami rynku i opinii publicznej.

Ty również możesz brać udział w takich badaniach i wyrażać swoją opinię na temat nowych, jak i istniejących produktów, usług oraz bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Panel badawczy.

Będąc uczestnikiem Panelu Clubmamy.pl dodatkowo uzyskasz dostęp do konkursów i forum, gdzie wspólnie z innymi mamami będziesz mogła wymieniać się swoimi doświadczeniami na temat macierzyństwa i nie tylko.

 

Redakcja portalu

Redaktor naczelny:
Sebastian Frąckiewicz

Zespół redakcyjny:
Aleksandra Rzeszowska
Karolina Oleksa
Małgorzata Mrówczyńska

Kontakt z redakcją: redakcja@clubmamy.pl

Odwiedź nas na Facebooku:
http://www.facebook.com/Clubmamy

Materiałów niezamówionych redakcja nie zwraca. Redakcja Clubmamy.pl zastrzega sobie prawo do zmian i skrótów w nadesłanych artykułach i listach.

Wszystkie materiały opublikowane na ww.clubmamy.pl mogą być przedrukowywane wyłącznie za zgodą redakcji.